[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 688: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
CuriaWeb • Shfaq kontributin - Permbledhje e Forumit Shqiperi - Kosove

Permbledhje e Forumit Shqiperi - Kosove

Drejt një Tregu të Përbashkët apo një Tregu Unik?

Moderatorët: Prof. Dr. Adrian Civici, Ibrahim Rexhepi

Permbledhje e Forumit Shqiperi - Kosove

PostimNga Admin » e Mërkurë Janar 08, 2014 9:58 am

Në përfundim të forumit “Rrugët drejt një Hapësire Ekonomike të Përbashkët Shqipëri - Kosovë" me moderatorë Prof.Dr.Adrian Civici dhe Ibrahim Rexhepi, ekipi i Curiaweb ka pregatitur një përmbledhje të ideve dhe propozimeve të sjella në këtë forum përmes kontributeve, të cilën po e paraqesim këtu të bashkëlidhur.
Bashkelidhur
Shqiperi-Kosove.pdf
(536.44 KiB) Herët e shkarkimeve 1172
Imazhi i Përdoruesit
Admin
 
Postime: 8
U regjistruat në këtë grup: e Mërkurë Prill 03, 2013 6:17 pm
Emri Mbiemri:


Rikthehu tek Rrugët drejt një Hapësire Ekonomike të Përbashkët Shqipëri - Kosovë

Kush është në linjë?

Përdoruesit që shohin aktualisht këtë forum: Nuk ka përdorues të regjistruar dhe 1 vizitorë

cron