Përmbledhje e Forumit të Kushtetutës

A është momenti për një reformë kushtetuese? Nëse po, cili do të ishte objekti i kësaj reforme?

Moderatorët: Dr. Arta Vorpsi, Prof. Asoc. Dr. Sokol Sadushi

Përmbledhje e Forumit të Kushtetutës

PostimNga Admin » e Enjte Dhjetor 12, 2013 11:23 am

Në përfundim të forumit “Reforma kushtetuese – një domosdoshmëri e kohës? moderatorët Prof.Assoc.Dr.Sokol Sadushi dhe Dr. Arta Vorpsi kanë pregatitur një përmbledhje të ideve dhe propozimeve të sjella në këtë forum përmes kontributeve, të cilën po e paraqesim këtu të bashkëlidhur.
Bashkelidhur
Permbledhje e Forumit te Kushtetutes.pdf
(227.8 KiB) Herët e shkarkimeve 1258
Imazhi i Përdoruesit
Admin
 
Postime: 8
U regjistruat në këtë grup: e Mërkurë Prill 03, 2013 6:17 pm
Emri Mbiemri: Administratori

Rikthehu tek Reforma Kushtetuese - një domosdoshmëri e kohës?

Kush është në linjë?

Përdoruesit që shohin aktualisht këtë forum: Nuk ka përdorues të regjistruar dhe 1 vizitorë

cron